● Marmara Role Play ●

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Marmara Rpg için araç modu [Marmara RP Serverı ile tam uyum]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Batuhan_Uçar
Forum Görevlisi
Forum Görevlisi

MesajKonu: Marmara Rpg için araç modu [Marmara RP Serverı ile tam uyum]   Ptsi Haz. 21, 2010 7:33 pm

Merhabalar Gta sanadreas için yapılmış en iyi araç modunu sizinle paylaşıyorum bu modda araçlar üzerinde değişikler var araçlara Sinyaller,Radyo Antenleri,Sis farları,Tamponlar gibi şeyler ekleyerek daha güzel hale getirmişler hemde eklenen sis farları yanıyor ayrıca araçlarda bir çözünürlük artışı var örneğin Jantlar parlıyor ve daha kaliteli görünüyor.

Moddan resimler;

Mod Winrar programı ile sıkıştırılıp 15 Mb ye düşürülmüştür rardan çıkınca 45 mb civarı oluyordur rar dosyasının içinde kuruluma yardımcı olucak Spark programı mevcuttur şimdi kurulumu anlatalım;

Kurulum;
Modu yüklemek için ''Yükleme yapılıcak program'' adlı klasörü açınız içinden spark.exe yi çalıştırınız sonra
üst kısımda bulunan ''File'' sekmesine tıklayınız sekmede açılan ''open''i seçiniz ve gta sanadreas içinden Gta3.img dosyasını bulup
seçiniz gerçekçi araç dosyalarının tümünü seçip sürükle bırak yöntemi ile programa sürükleyiniz dosyalar çok olduğu
için yanıt vermiyor diyebilir panik yapmayın hiç bir şeye dokunmadan bekleyin program kendine gelince yine ''file''
sekmesinden ''save'' diyiniz ve programı kapatınız mod kurulmuştur..
Önemli not:Her ihtimale karşı Gta3.İmg adlı dosyanın yedeğini alınız..

İndirmek için tıklayın

Konu tamamen bana aittir resimler,tanıtım,dosya uploadı falan herşeyi bana aittir Smile
Kullanıcı profilini gör
Berk Demirkan
Marmara-RPG Yonetici
Marmara-RPG Yonetici

MesajKonu: Geri: Marmara Rpg için araç modu [Marmara RP Serverı ile tam uyum]   Ptsi Haz. 21, 2010 8:46 pm

Sorun çözülmüştür , Konunun sizin olduğu ispatlanmıştır. İyi forumlar,teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör http://forum-marmara-rpg.tk/
Doğukan Batuhan KURTÇU
Yönetim Üyeleri.
Yönetim Üyeleri.

MesajKonu: Geri: Marmara Rpg için araç modu [Marmara RP Serverı ile tam uyum]   Salı Tem. 13, 2010 1:47 pm

Dosya uplaoadı şahsıma aittir ve dosyayı Batuhan Uçar'a bizzat ben verdim, altına ismimin belirtilmesini talep ediyorum.
Kullanıcı profilini gör
Batuhan_Uçar
Forum Görevlisi
Forum Görevlisi

MesajKonu: Geri: Marmara Rpg için araç modu [Marmara RP Serverı ile tam uyum]   Salı Tem. 13, 2010 2:08 pm

Çöpe alınmasını talep ediyorum...

MesajKonu: Geri: Marmara Rpg için araç modu [Marmara RP Serverı ile tam uyum]   

Marmara Rpg için araç modu [Marmara RP Serverı ile tam uyum]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası